Witamy Poznań w sieci

p1060420Dzięki staraniom i finansowaniu Artura SP3VSS, pomocy Krzysztofa SQ4LWO i wielu innych kolegów udało nam się uruchomić Przemiennik SR3XXX w Poznaniu. Pracuje on na częstotliwości 438.700 MHz z subtonem 110.9 Hz z lokalizacji tymczasowej w okolicy starego miasta. Antena zlokalizowana jest na wysokości 60 m nad poziomem terenu. Pomimo tego już przemiennik oferuje bardzo dobry zasięg. Zapraszamy wszystkich radioamatorów do korzystania z naszej sieci.

Kolejne lokalizacje nad których podłączeniem do sieci pracujemy to Kazimierz Dolny, Suwałki, Szrenica, Góra Skrzyczne i Góra Liwocz.

Cały czas zachęcamy również do wpłat na nasze konto widoczne w zakładce FINANSOWANIE ROZWOJU. Przyspieszy to uruchomienie kolejnych lokalizacji.

7 komentarzy do “Witamy Poznań w sieci”

 1. Powiem tylko tak: Brawo Artur (kolejny raz) i koledzy pomagający.Jakby co to też oferuję pomoc (pewnie niewielką),al;e jakby co to posiadam zasilacz który mogę odstąpić i antenkę która być może się przyda 😉

 2. Fajnie , że nowe się podłącza , ale szkoda że stare- Miłki SR4MI nie działa jak należy … Podobno to wina dostawcy internetu …Ja tam się nie znam , ale może w takim przypadku zmienić dostawcę …

  1. Kolego SP4GX – prosimy o kontakt w sprawie dostarczenia karty sim od nowego dostawcy. Z radością włożymy ją do modemu i przyjmiemy z niemniejszą radością fakt opłacania przez Kolegę rachunków za ten internet.

   1. Kolego SQ4BJA – a w którym zdaniu mojego komentarza zadeklarowałem dostarczenie karty sim? Może wystarczy jaśniej wytłumaczyć kolegom na czym polega problem zamiast zwrotu „wina orange” – chyba ,że to jest jakiś sekret , wtedy nie będzie nietrafionych propozycji .

    1. Kolego, wiemy, co mamy robić. Zamiast narzekać, zapytaj, co możesz zrobić, żeby pomóc. To nie kablówka, czy komórka. To hobby. Tu nikt nikomu nie płaci. Robimy to za własne pieniądze, w wolnym czasie. Chcesz pomóc, napisz w formularzu kontaktowym. Lubisz narzekać? Idź na PKI.

 3. Można dowiedzieć się więcej na temat kosztów tego przedsięwzięcia, aby mieć przybliżony pogląd przed ewentualnym podjęciem podobnych działań w innym miejscu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *