Góra Kamieńsk uruchomiona i podłączona

KamienskDzięki staraniom kolegów Adama SQ7LRX, Artura SQ7OFD, Piotrka SQ7AYZ, Witka SP7WNA, Łukasza SQ7JHC, Grzegorza SQ7NHR, Arka SQ7SCC oraz pomocy innych kolegów udało się ponownie uruchomić przemiennik SR7VV na Górze Kamieńsk. Jest on od teraz również częścią sieci FM-LINK. Nadaje on jeszcze na dotychczasowej częstotliwości 439.5875 MHz, ale niebawem ulegnie ona zmianie o której poinformujemy. Jest otwierany tonem CTCSS 77 Hz i jak pozostałe przemienniki naszej sieci pracuje w modulacji wąski FM (+/- 2,5 kHz). Zapraszamy do korzystania. Zasięg jest zobrazowany na naszej stronie.

3 komentarze do “Góra Kamieńsk uruchomiona i podłączona”

  1. Witam. Fajna sprawa z taką siecią. Nieraz bywa tak, że z lokalnych przemienników jest cisza i wywołania nie pszynoszą upragnionego efektu.
    W takiej sieci są większe szanse na wywołanie i odpowiedź.

    Ja głównie słucham, a na daję tylko gdy zajdzie taka potrzeba lub ktoś mnie wywoła. Samo nasłuchiwanie taże jest dla mnie frajdą, a przyznam się, że teraz jest co słuchać. Korzystam z przemiennika na G. Kamieńsk. Odbieram na 5/9 stacjonarnie i 5/7 przenośnie. W obu przypadkach radio Baofeng UV-82 8W. QTH Wieluń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *